2020 Jaguar I-PACE EV400 SE
2020 Jaguar I-PACE EV400 SE i Yulong White Metallic med Sort eksteriør pakke og sort interiør. Her får du hel-elektriske sports seter som både lagrer minne og varmer. Denne bilen er solgt ny i Tyskland og har hatt 2 eiere i Norge. Service utføres av oss før levering.
Bilen har nylig blitt taksert og klargjort etter vår høye standard, av vårt dedikerte service-team og CarSpa.
Service historikk:
21/02/2022, 8592km
Serviceintervallet på Jaguar I-PACE er inntil 24 måneder eller 34,000 km
Garanti:
- Bilia Complete Sport 12 mnd / 150.000 km
- Resterende batterigaranti 8 år / 160.000 km
EU-Godkjenning
Neste frist 10.06.2026
Bilen er utstyrt med blant annet:
Pakke for kaldt klima (Cold Climate Pack)
Oppvarmet ratt
Oppvarmet frontrute
Oppvarmede spylerdyser
Adaptiv cruisekontroll
Head Up Display
Sort eksteriørpakke
Premium LED frontlykter med signaturkjørelys (DRL)
Fast panoramatak
Ryggekamera
360-graders kamera
Sotede ruter (privacy glass)
Meridian lydanlegg
Elektriske, oppvarmede seter foran med minne og 12-veis justering
InControl Touch infotainmentsystem
Digital Radio (DAB+)
Elektrisk innfellbare og oppvarmede sidespeil med nedblendbart førerspeil og velkomstlys
Navigasjonssystem
Apple CarPlay med kabeltilkobling
Medfølger:
Velkommen til Bilia Insignia.
Bilia Insignia er en autorisert merkeforhandler for Jaguar og Land Rover som tilbyr et bredt utvalg av personbiler. Vi har også brukte biler fra andre merker. Ta kontakt med oss, så hjelper vi deg å finne din drømmebil. Vi har alltid mye spennende nye og brukte biler på vei inn, og vi kan levere bilen der du bor etter nærmere avtale.
Alle våre biler blir grundig gjennomgått både teknisk og kosmetisk, så det er trygt å kjøpe bruktbil hos oss.
Vårt mål er at du som kunde skal være fornøyd med din bilopplevelse hos oss.
Vi tar innbytte
Vi tar din bil i innbytte uavhengig av merke og årsmodell. Vi kan kjøpe din bil direkte. Ta kontakt for å få mer informasjon om innbytte og prisvurdering.
Vi tilbyr finansiering
Vi tilbyr finansiering med lån på alle våre brukte biler.
Vi tilbyr forsikring
Vi hjelper deg med forsikring og kan gi deg et godt tilbud.
Beliggenhet
Vi er lokalisert i Hans Møller Gasmanns vei 7 i Oslo.
Butikken ligger noen hundre meter fra Vollebekk T-banestasjon, kun 20 min fra Oslo S med kollektivtransport.
Kommer du med bil så ligger butikken tett inntil Østre Aker vei(rv 163). Kun 30 min fra Gardermoen.
For mer informasjon og prøvekjøring ta gjerne kontakt med en av våre selgere:
Åpningstider
Mandag til fredag: 09:00-17:00
Lørdag: 11:00 - 15:00
(Se våre nettsider for sommeråpning og åpningstider ved høytider)
Velkommen til en trygg og hyggelig handel hos oss på Bilia Insignia.
Vi bruker kunstig intelligens
For å sikre at våre bilannonser er informative og relevante, benytter vi kunstig intelligens i utarbeidelsen av annonsetekstene.
VIKTIG INFORMASJON
Telia faser ut 2G-nettet i løpet av 2025. Telenor gjør det samme i løpet av 2027. Dette kan påvirke enkelte tjenester i biler som benytter dette, for eksempel nødanropstjenesten (eCall), app-styring, og andre tilkoblede funksjoner.
For mer informasjon om hvordan dette kan påvirke eldre biler, les mer på http://www.bilia.no/2g-nettet-slukkes
Annonsen kan være mangelfull og vi tar forbehold om trykkfeil og mellomsalg. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.